меню

Банк Кредит Дніпро підвищив ставки за депозитами

10 Серпня 2022
З 10 серпня 2022 р. Банк Кредит Дніпро підвищує ставки за вкладами у гривні строком на шість місяців (184 дні) для фізичних осіб. 
 
За усіма новими угодами, що закладаються на цей строк, діятиме базова ставка 13% річних. 
 
Звертаємо особливу увагу, що умови акції «Великий прибуток» також розповсюджуються на вклади з строком на шість місяців (184 дні) що дозволить новим клієнтам, у яких ще немає депозиту у Банку, отримати 17% річних. 
 
Акція «Великий прибуток» проводиться для нових та діючих клієнтів, у яких на дату участі в Акції немає та не було протягом 10-ти та менше календарних днів діючих банківських вкладів у Банку. 
Нагадуємо, що строк дії акції — до 16 вересня 2022 р., а мінімальна сума вкладу складає 25 000 грн. 
Деталі — тут
 
Для усіх діючих клієнтів нагадуємо, що розмістити вільні кошти через інтернет-банк FreeBank можна на суму від 500 і при виборі строку на 6 місяців можна отримати додаткові 0.5% та загальний дохід 13,5% річних. 
 
З новими ставками можна ознайомитися тут
 
Нагадаємо, що у червні 2022 р. українське рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів Банку Кредит Дніпро на рівні «5», що означає «відмінну надійність». Підтвердження кредитного рейтингу Банку Кредит Дніпро обумовлено збереженням Банком показників ефективності діяльності на доброму рівні та їх покращенням, прибутковою поточною діяльністю, покращенням показників капіталізації, прийнятною диверсифікацією ресурсної бази, утриманням обсягів резервування на достатньому рівні, а також наявністю фінансової підтримки з боку акціонера банківської установи. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності