меню

Банк Кредит Дніпро подвоїв портфель кредитів готівкою за 11 місяців 2019 року, роздрібний кредитний портфель перевищив 1 млрд грн

04 Грудня 2019

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро в січні-листопаді 2019 року збільшився на 381 млн грн, або на 100%, – до 761 млн грн. Зростання портфеля карткових кредитів фінустанови за вказаний період становить 73 млн грн (+ 36%), його обсяг досяг майже 280 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель із початку року продемонстрував зростання на 454 млн грн, або на 77%, перевищивши 1 млрд грн.

«У листопаді ми не лише повторили свій жовтневий успіх, знову збільшивши портфель кеш-кредитів на 50 млн грн, але і вийшли на загальну знакову цифру роздрібного кредитного портфеля у мільярд гривень, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку кредит Дніпро. – Безумовно, чималу роль в цьому досягненні зіграли переконливі результати акції «Гроші на авто»: майже 2,5 тисячі її учасників оформили кредити на загальну суму близько 130 млн грн. На додаток до зручного інструменту вирішення своїх фінансових завдань кожен учасник акції отримав приємний сюрприз від банку, а переможці однозначно знайдуть гідне застосування чесно виграними 300 тис. грн. Попереду грудневий заключний розіграш головного призу, а також нові не менш цікаві акції для наших діючих і нових клієнтів».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися до будь-якого відділення банку чи зробити заявку через Інтернет або інфоцентр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якої пропонується річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності