меню

Банк Кредит Дніпро поліпшив умови роздрібних депозитних програм: нові терміни розміщення коштів – чотири і сім місяців, та найвища прибутковість вкладів – до 16,5% річних

04 Травня 2018

Банк Кредит Дніпро розширив лінійку строкових роздрібних депозитів вкладами на чотири і сім місяців із прибутковістю до 15,5% і 16,5% річних у гривні відповідно, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Оформити депозит можна в будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У другому випадку діє програма лояльності, в рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні клієнт може відмовитися від автоматичної пролонгації.

«Наш банк регулярно оновлює депозитні пропозиції для роздрібних клієнтів відповідно до актуальних ринкових трендів і потреб вкладників, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Нещодавно ми запропонували короткостроковий вклад у гривні на один місяць із прибутковістю до 11,5% річних, а сьогодні розширюємо терміни розміщення вкладів ексклюзивними пропозиціями розміщення коштів у національній українській валюті на чотири і сім місяців із можливістю поповнення і максимальними ставками. Крім того, поліпшено умови розміщення вкладів на популярний у клієнтів термін 6 місяців. Акцент на депозитах у гривні зумовлено тим, що цей інструмент забезпечить нашим клієнтам максимальну прибутковість, а банку дасть ресурс для нарощування обсягів кредитування бізнесу і населення».

Експерт зазначив, що строковий депозит «Надійний» Банку Кредит Дніпро увійшов до шорт-листа номінантів премії FinAwards-2018 авторитетних фінансових порталів Finance.ua і «Мінфін».

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності