меню

Банк Кредит Дніпро представляє ефективні фінансові рішення для агровиробників на XI Міжнародній агропромисловій виставці-форумі AGROPORT South Kherson 2019

19 Липня 2019

18-20 липня Банк Кредит Дніпро бере участь у XI Міжнародній агропромисловій виставці й форумі з розвитку фермерства AGROPORT South Kherson 2019, де презентує агровиробникам зручні цільові інструменти фінансування оборотних і основних коштів, а також понад 30 варіантів партнерських програм із провідними виробниками та постачальниками агротехніки, серед яких нові програми з вітчизняними виробниками «ТД Харківський тракторний завод» і «Слобожанська промислова компанія».

«Регулярна активна участь банку у масштабних галузевих виставках має не тільки іміджевий, а й прикладний бізнес-складник, – прокоментував цю подію Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Учасники подібних мультиформатних заходів обмінюються успішним досвідом і цікавими кейсами, знаходять нові можливості й інструменти для розвитку та підвищення рентабельності бізнесу. Ми гідно підготувалися до першої в нашій історії участі в херсонській виставці та представляємо аграріям сучасні ефективні фінансові рішення, адаптовані під їхні нагальні потреби, з урахуванням сезонних особливостей».

Участь у заході стала одним із етапів послідовного упровадження стратегії розвитку кредитування у Миколаївській і Херсонській областях. Щоб бути ближчими до клієнтів регіону, на початку року було відкрито агроофіс у Миколаєві. Його менеджери розповіли на виставці про переваги кредитних програм для фінансового забезпечення збирання врожаю і своєчасної підготовки до наступного аграрного сезону, детально проконсультували учасників і гостей щодо вигідних умов придбання обладнання від найкращих виробників і дистриб’юторів.

На форумі банк демонструє продуктові новинки: «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення оборотних коштів, простий і швидкий продукт із мінімальним пакетом документів і готовим рішенням упродовж двох днів; «Агротехніка експрес» – швидкий і зрозумілий кредит до 2 млн грн на купівлю техніки. Серед рішень, які уже добре себе зарекомендували, кредит «Агрооборотка» – універсальний продукт, оптимальний для клієнтів із потребою у фінансуванні оборотних коштів на суму понад 2 млн грн; широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 5,5% у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, швидкі терміни прийняття рішення і видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового повернення без комісій.

Форум AGROPORT – один із найбільших щорічних аграрних заходів Східної Європи, що входить до офіційного календаря Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, приклад ефективного державно-приватного партнерства, спрямованого на підтримку фермерства, залучення інвестицій і розширення експортних можливостей галузі.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності