меню

Банк Кредит Дніпро представляє ефективні фінансові рішення для агровиробників на XII Міжнародній агропромисловій виставці AGROPORT East Kharkiv 2019

10 Жовтня 2019

Банк Кредит Дніпро бере участь у XII Міжнародній агропромисловій виставці та форумі AGROPORT East Kharkiv 2019, що проходять 10-12 жовтня в Харкові, де презентує агровиробникам зручні цільові інструменти фінансування основних і оборотних коштів і понад 30 партнерських програм із провідними виробниками та постачальниками агротехніки. Серед партнерів фінустанови відомі підприємства Харкова «ТД Харківський тракторний завод» і «Слобожанська промислова компанія».

«Банк – постійний і активний учасник масштабних галузевих виставок, – говорить Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Подібні мультиформатні заходи – це прекрасні майданчики для обміну досвідом та цікавими кейсами, пошуку нових ідей, інструментів і партнерів для успішного розвитку бізнесу. З огляду на наш успішний минулорічний досвід участі в харківському форумі й знаючи його традиційно високий рівень, ми гідно підготувалися і готові представити аграріям найкращі фінансові рішення, адаптовані під їхні нагальні завдання, сезонні потреби і галузеві особливості».

Банк представляє учасникам продуктові новинки: «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення оборотних коштів, простий і швидкий продукт із мінімальним пакетом документів і готовим рішенням упродовж двох днів; «Агротехніка експрес» – швидкий кредит до 2 млн грн на купівлю техніки. Серед рішень, які уже добре зарекомендували себе, кредит «Агрооборотка» – універсальний продукт, оптимальний для клієнтів із потребою у фінансуванні оборотних коштів на суму понад 2 млн грн. Також представлено широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 5,5% у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, швидкі терміни прийняття рішення і видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового повернення без комісій.

Менеджери фінустанови з розвитку агробізнесу детально інформують учасників і гостей форуму про переваги кредитних програм для фінансового забезпечення своєчасної підготовки до наступного аграрного сезону, консультують із питань вигідних умов придбання обладнання від найкращих виробників і дистриб’юторів.

Форум AGROPORT – один із найбільших щорічних аграрних заходів Східної Європи, що входить до офіційного календаря Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Це приклад ефективного державно-приватного партнерства, спрямованого на підтримку фермерства, залучення інвестицій і розширення експортних можливостей галузі.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності