меню

Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для аграріїв Одеської області в ході Дня поля від партнера – компанії «Євраліс Семенс Україна»

23 Липня 2018

Банк Кредит Дніпро став партнером Дня поля в Одеській області, організатором якого виступила компанія «Євраліс Семенс Україна» – один із провідних гравців агропромислового ринку України та Європи.

Учасники заходу представили агровиробникам сучасні та інноваційні рішення, послуги, агротехніку. Банк Кредит Дніпро презентував лінійку кредитних продуктів і ефективних фінансових інструментів, адаптованих спеціально під потреби агробізнесу.

день поля

«Агронапрям як флагман українського експорту продовжує бути у фокусі кредитної бізнес-активності нашого банку, – розповів Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Типовий для агробізнесу чинник сезонності ми фінансово закриваємо за рахунок двох флагманських продуктових рішень: кредиту на поповнення обігових коштів, зокрема й за прискореною програмою з прийняттям рішення впродовж двох днів, а також фінансування на придбання сільгосптехніки за допомогою партнерських програм із провідними гравцями агроринку. Привабливі цінові умови, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта – наші ключові конкурентні переваги».

день поля

Банкір підкреслив, що регулярна участь у Днях поля і подібних заходах забезпечує прямий контакт із потенційними клієнтами та партнерами, що сприяє більш глибокому і комплексному розумінню потреб ринку, нарощуванню клієнтської бази, запуску й реалізації цікавих проектів, вибудовуванню довгострокових взаємовигідних відносин для масштабування бізнесу.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності