меню

Банк Кредит Дніпро представив лінійку вигідних і зручних послуг для невеликих підприємств у ході Першого фінансового ярмарку для МСБ Німецько-Українського фонду

04 Квітня 2017

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Першому фінансовому ярмарку для малого і середнього бізнесу. Організатори заходу – Німецько-Український фонд – створили унікальну платформу, яка відкриває більше можливостей для представників МСБ отримати доступне фінансування, а також експертні консультації з ведення і розвитку власної справи.

Як зазначають фінансисти, для Банку Кредит Дніпро підтримка малого і середнього бізнесу є одним із ключових напрямів діяльності, тому участь у таких заходах – хороша нагода вчергове продемонструвати вітчизняним виробникам, що, незважаючи на все ще існуючу економічну нестабільність у країні, сьогодні вони можуть отримати якісну підтримку фінансового партнера і в частині кредитування, і в частині повного супроводу всіх бізнес-процесів.

«Ми віримо в нашого виробника і впевнені, що багато в чому майбутнє української економіки залежить від розвитку саме сегмента МСБ. Для нашого банку робота з невеликими компаніями стала одним з основних напрямів діяльності. В результаті минулого року ми на 40% збільшили базу цих клієнтів, а також кількість зарплатно-карткових проектів (теж майже на 40%), – говорить Андрій Мельник, начальник управління продажів малого та середнього бізнесу Банку Кредит Дніпро. – І сьогодні ми пропонуємо бізнес-клієнтам повний супровід і допомогу в розвитку їхнього бізнесу, починаючи від обслуговування рахунків і вигідних та комфортних послуг для зарплатних проектів, до реалізації більш умов щодо примноження коштів компанії і укладання зовнішньоекономічних угод. Ми надаємо клієнтам валютний консалтинг та можливість передачі документів до банку в електронному вигляді без необхідності надавати паперові копії. Також постійно працюємо над поліпшенням кредитних продуктів».

Так, нещодавно банк удосконалив умови зручної кредитної пропозиції для бізнесу – «Простий овердрафт», – збільшивши ліміти до 1 млн грн і продовживши термін безперервного користування до 60 днів, а також знизивши процентну ставку. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності