меню

Банк Кредит Дніпро продовжує підтримку Балаклійської лікарні інтенсивного лікування, Харківщина

07 Листопада 2023

Банк Кредит Дніпро продовжує підтримувати медичні заклади, які рятують життя людей в умовах воєнного часу. Так, в листопаді 2023 року разом із фондом «Здорове майбутнє» Банк Кредит Дніпро передав Балаклійській лікарні інтенсивної терапії, Харківщина, обладнання для реанімаційних палат, яке допомагатиме медикам повертати своїх пацієнтів до повноцінного життя.

Обладнання призначено для проведення тривалого і контрольованого введення лікарських засобів дорослим і дітям, подачу поживних речовин в організм через зонд, коли самостійне споживання їжі неможливе, а також для вимірювання даних сатурації тіла, що допомагає контролювати стан пацієнтів при внутрішньовенному введенні препаратів, прийманні сильнодіючих фармакологічних препаратів тощо.

Банк Кредит Дніпро став одним з перших, хто у жовтні 2022 допоміг у відновленні Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яку значно пошкодили та розграбували під час окупації, та обладнав реанімаційні палати. А вже в травні цього року Банк надав лікарні медичні каталки, які допомагають медикам  безпечно та швидко транспортувати пацієнтів як всередині лікарні, так і до медзакладу. 

Крім підтримки Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині, Банк Кредит Дніпро у співпраці із фондом «Здорове майбутнє» та з мерією міста Нікополь допомагає кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медичний заклад, який обслуговує працівників Нікопольського заводу феросплавів.

Банк з українським серцем

Працюємо та допомагаємо.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності