меню

Банк Кредит Дніпро продовжує здійснювати систематичну допомогу медичним закладам Нікополя

14 Липня 2023

Банк Кредит Дніпро продовжує оновлювати матеріально-технічну базу лікарень Нікополя. Так, нещодавно ми придбали та передали мобільне медичне обладнання у медико-санітарну частину  Нікопольського заводу феросплавів, куди звертаються не лише співробітники НФЗ та їх сім’ї, а й жителі міста.

Зокрема було передано спірометр для перевірки дихальної функції пацієнтів,  відсмоктувач медичний для лікування лор-патологій, лабораторний мікроскоп Micros MC-50 Pink та проектор знаків для офтальмолога.

Ми розуміємо важливість надання якісної медичної допомоги мешканцям невеликих міст, з яких в екстреній ситуації дуже важливо дістатися обласних центрів, особливо під час постійних обстрілів з боку рф. Майже кожен день люди потребують допомоги тут та зараз, особливо коли йдеться про дітей та старих. Саме тому ми продовжуємо здійснювати систематичну допомогу кільком медичним закладам Нікополя.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро у співпраці  із фондом «Здорове майбутнє» та при співпраці з мерією міста Нікополь надає підтримку кільком лікарням Нікополя, серед яких Нікопольська міська дитяча лікарня, міська лікарня №4 та медико-санітарна частина Нікопольського заводу феросплавів. Також Банк активно надає підтримку Балаклійській лікарні інтенсивної терапії на Харківщині. Банк вивчає запити та потреби і робить внесок для посилення матеріально-технічної бази медичних закладів. Оновлення медобладнання медико-санітарної частини — вклад в оздоровлення регіону. Люди — найцінніший скарб держави.

Святкуємо — допомагаючи.

Банк Кредит Дніпро — банк з українським серцем.

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності