меню

Банк Кредит Дніпро пропонує клієнтам-власникам карт Visa користуватися послугами таксі Uber і отримувати 50%-у знижку на поїздки

14 Листопада 2016

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам-власникам платіжних карт Visa отримати 50%-у знижку на перші три поїздки з Uber. Щоб узяти участь у партнерському проекті, необхідно завантажити на смартфон додаток uber.com/app, зареєструвати в цьому додатку власну карту Visa, після чого ввести код VISAUA в розділі «Промокоди».

«Наші партнери – платіжна система Visa – знову тішать власників карток корисними акціями і бонусами. Традиційно і наш банк приєднується до таких проектів. Цього разу клієнти можуть скористатися суттєвою знижкою на послуги всесвітньо відомого сервісу таксі, – сказав Сергій Сорокін, начальник управління VIP-бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Акція «Викликай Uber з Visa» – прекрасне доповнення до нашої програми лояльності. Власники преміальних карт Visa від Банку Кредит Дніпро до списку гарантованих привілеїв у вигляді походів у ресторани або авіаперельотів за рахунок фінустанови також зможуть додати і суттєву знижку на поїздку по місту».

Зазначимо, акція «Викликай Uber з Visa» триватиме з 14 листопада 2016 до 15 лютого 2017 року.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності