меню

Банк Кредит Дніпро пропонує мікро- та малому бізнесу фінансування до 30 млн грн

02 Лютого 2022

Банк Кредит Дніпро пропонує мікро - та малому бізнесу фінансування до 30 млн грн за наявності забезпечення, а кредити на беззаставній основі — до 10 млн грн.

При цьому фінансування може бути оформлене в рамках програми державної підтримки клієнтів МСБ «Доступні кредити 5-7-9%», до якої Банк Кредит Дніпро приєднався у травні 2021 року та ефективно працює з цим інструментом.

«Ми чудово розуміємо потреби бізнесу, готові забезпечити гнучкість та швидкість прийняття рішень, простоту в оформленні та індивідуальний підхід. Для клієнта це можливість отримати необхідний продукт у найкоротші строки без непотрібної тяганини у зручний для нього час. Крім того, ми не ставимо для себе обмежень щодо роботи з новими для банку клієнтами щодо фінансування», — прокоментував Павло Лихоманов, Директор Департаменту мікро- та малого бізнесу.

Продуктова лінійка Банку Кредит Дніпро для мікро- та малого бізнесу передбачає отримання фінансування як на поповнення оборотних коштів, так і цільовий кредит на покупку транспорту та обладнання. А враховуючи запит бізнесу на швидкість, функціональність та мобільність, попереднє рішення приймається всього за один день і не потребує масивного пакету документів.

Деталі — тут

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності