меню

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

17 Травня 2021

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», згідно з якою клієнти банку — підприємства малого та середнього бізнесу — отримають кредити за зниженою процентною ставкою (5-7-9%) у національній валюті.

«Безумовно, ця програма життєво необхідна малому та середньому бізнесу та участь у ній — Must Have для банку, який працює на ринку. Ми вдячні нашим клієнтам за довіру до банку та реалізуємо заявки найближчим часом», — зазначила заступник голови правління Банку Кредит Дніпро Тетяна Поплавська.

Програма «Доступні кредити 5-7-9%» передбачає надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% і 9% річних за кредитами у національній валюті.

Програма реалізується за підтримки Президента та Уряду України.

Умови програми: https://5-7-9.gov.ua/

Банк Кредит Дніпро — український комерційний універсальний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 г.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість , транспорт, будівництво та девелопмент та ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності