меню

Банк Кредит Дніпро разом із Mastercard запрошують на святкове 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю»

26 Грудня 2018

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам взяти участь у партнерській акції з міжнародною платіжною системою Mastercard та виграти квитки на нове зимове 3D-шоу «Winterra. Легенда казкового краю» від творців популярних вистав «Вартові мрій» і «Дім таємничих пригод». Казкове дійство відбуватиметься у Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (колишня ВДНГ) у дні новорічних та різдвяних свят.

Для участі в акції достатньо в період із 20.12.2018 р. до 09.01.2019 р. розраховуватися преміальною карткою Masterсard Platinum, World Black Edition, World Elite, яка зареєстрована на сайті bilshe.mastercard.ua й бере участь у програмі «Mastercard Більше» та обміняти накопичені за розрахунки десять балів на участь у розіграші однієї з 15 пар ексклюзивних квитків на найкращі місця з можливістю потрапити за лаштунки й зробити фото з героями шоу.

Кожна оплата за допомогою картки товару/послуги у торговельно-сервісній мережі чи мережі Інтернет на суму від 50 грн дорівнює одному балу. Обмінювати накопичені бали на участь у розіграші квитків можна необмежену кількість разів. Тож, що частіше учасники акції розраховуватимуться карткою Mastercard від Банку Кредит Дніпро, то більше шансів буде у них поринути у захопливі казкові пригоди у крижаному королівстві Winterra.

Детальніше з офіційними умовами акції можна ознайомитися за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ. 
Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.
Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).
У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.
Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017», він увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності