меню

Банк Кредит Дніпро разом з Благодійним фондом «ПУЛЬС» розпочали низку тренінгів з тактичної медицини для військових ЗСУ

16 Квітня 2024

Банк Кредит Дніпро разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «ПУЛЬС» розпочали низку тренінгів з тактичної медицини для військових ЗСУ. Навчання спрямоване на поглиблену підготовку особового складу за 40-годинною програмою та дає можливість підготувати бійців-рятувальників — немедичних фахівців, які могли б асистувати у наданні допомоги бойовим медикам при догляді за пораненими. Таке навчання з останнім набором навичок зосереджено не лише на порятунку життів, а й також наголошує на важливості повторної оцінки, конверсії та переміщенні турнікетів, що значно зменшує непотрібні ускладнення та ампутації.

Так, на першому етапі співпраці Банку та Фонду 15 військовослужбовців — бійців 126-ї бригади ТРО вже отримали підготовку на CLS-тренінгу (Combat lifecaver), під час якого більш ніж 500 разів було накладено тренувальні турнікети та використано більш ніж 10 літрів штучної крові.

Благодійну організацію «Благодійний фонд «ПУЛЬС» було створено для порятунку життів українських військових шляхом проведення тренінгів з тактичної медицини і всебічної медичної підтримки Сил Оборони. Фонд співпрацює зі 100 військовими частинами та Міністерством Оборони.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом. Банк регулярно надає допомогу військовим частинам: разом зі співробітниками передав декілька авто, сотні одиниць меблів, надувних матраців та комп’ютерної техніки; придбали та передали необхідне для ремонту медсанчастини для військових у Дніпрі. Співробітники банку приєднуються до мегаважливих зборів для допомоги нашим захисникам, зокрема купівлі дронів DJI Mavic ЗТ, авто тощо; брали участь у відкритому Благодійному турнірі зі швидких шахів, усі кошти за участь в якому були сплачені на спеціальний рахунок Нацбанку на підтримку ЗСУ.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності