меню

Банк Кредит Дніпро реалізує державну програму «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва»

29 Травня 2024

Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва». Відтепер клієнти Банку з аграрного сектору мають змогу отримати компенсацію у розмірі 25% вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Участь у програмі дасть можливість підтримати національного виробника у придбанні продукції та товарів, вироблених в Україні.

У програмі можуть взяти участь юридичні та фізичні особи-підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, які придбали або планують придбати сільськогосподарську техніку та обладнання за допомогою кредитних чи власних коштів через поточні рахунки, відкриті у Банку Кредит Дніпро.

Щоб отримати компенсацію, необхідно обрати постачальника з переліку, опублікованому на сайті Мінекономіки, придбати сільськогосподарську техніку чи обладнання вітчизняного виробництва через Банк і подати до Банку Кредит Дніпро заявку та підтверджуючі документи.

Деталі тут: https://creditdnepr.com.ua/biznesu/rishennya-dlya-agrobiznesu/finansuvannya-agrobiznesu/kompensaciya-25-vartosti-prydbanoyi

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності