меню

Банк Кредит Дніпро робить все можливе, щоб кожен з клієнтів отримував усі банківські послуги, незважаючи на війну.

12 Березня 2022

Шановні клієнти!

Банк Кредит Дніпро робить все можливе, щоб кожен з клієнтів отримував усі банківські послуги, незважаючи на війну.

  • Відділення Банку обслуговують клієнтів у стандартному режимі. Актуальний перелік працюючих відділень оновлюється щодня о 09:00. Перевірити інформацію можна на сайті www.creditdnepr.com.ua, на сторінці Банку у Facebook та в інтернет-банкінгу FreeBank.
  • Зняття готівки можна здійснювати в касах працюючих відділень Банку, в банкоматах Банку, а також через банкомати банків-партнерів —> https://bit.ly/3MTjPpw.

При знятті готівки в банкоматах звертайте увагу на встановленні Вами ліміти. Ліміти можна змінити самостійно у FreeBank або зателефонувавши до Контакт-центру.

  • Зняти з валютного рахунку можна валюту у валюті рахунку в еквіваленті 30 000 грн на день без комісій, у національній валюті — у розмірі 100 000 грн, попередньо здійснивши продаж валюти з власного рахунку та зарахувавши ці кошти на рахунок в національній валюті.
  • Безконтактні платежі в торгівельно-сервісних мережах та в мережі інтернет — це зручно та безпечно.
  • Без додаткових комісій переказати кошти рідним або підтримати нашу армію можна цілодобово в інтернет-банкінгу FreeBank та його мобільному додатку.
  • Контакт-центр Банку працює цілодобово. Отримати консультацію можна за номером 0800 507 700, для бізнесу – 0800 507 708.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності