меню

Банк Кредит Дніпро розпочав підтримку безконтактних платежів через Google Pay

03 Лютого 2021

Google Pay став доступним для клієнтів Банку Кредит Дніпро. Так, з початку 2021 року всі власники платіжних карт Visa та Mastercard від Банку Кредит Дніпро можуть здійснювати безконтактні оплати за допомогою Google Pay, долучившись до кращих міжнародних стандартів.

«Запуск Google Pay – це черговий крок на шляху глобальної цифрової трансформації фінустанови. Невдовзі клієнти нашого банку отримають можливість користуватися усіма інноваційними сервісами банкінгу, які наразі існують на ринку чи тільки починають впроваджуватися», - підкреслив Тарас Горкун, заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації Банку Кредит Дніпро.   

Google Pay – швидкий та простий спосіб сплачувати карткою за товари та послуги в магазинах та онлайн. Для здійснення безконтактних платежів потрібно завантажити додаток Google Pay на мобільний телефон та додати картку Mastercard або Visa. Швидко та зручно здійснити покупку можна одним дотиком – потрібно лише піднести розблокований смартфон до платіжного терміналу

Безпека та захист – основа сервісу. Сплачуючи мобільним телефоном в магазинах картками через Google Pay, номер картки клієнта нікуди не відправляється. Замість цього використовується номер віртуального рахунку, що забезпечує захист даних клієнта.

Google Pay підтримується на пристроях Android з увімкнутою функцією NFC, з Android Lollipop 5.0 та більш новими версіями.

NFC (Near Field Communication) — технологія обміну даними на відстані до 3-4 см. Її забезпечують чіпи, вбудовані в пластикові картки, мобільні телефони, годинники, браслети, перстні, термінали чи інші пристрої. Технологія не потребує інтернету чи Wi-Fi.

Банк Кредит Дніпро – український комерційний банк, бенефіціар – Олександр Ярославський, український бізнесмен (ТОП-10 Forbes Ukraine в 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво і девелопмент тощо.

Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та згідно з класифікацією Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.01.2021 активи банку становлять 13 028 млн грн, статутний капітал - 3 587 млн грн.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності