меню

Банк Кредит Дніпро розпочав співпрацю з CZECH EXPORT BANK

05 Квітня 2021

Банк Кредит Дніпро підписав договір про співпрацю з CZECH EXPORT BANK. Метою угоди є створення основи для співробітництва у підтримці інвестицій і заохочення торгівлі між Україною та Чеською Республікою, а також зміцнення співпраці та координації у галузі експортних кредитів і банківських гарантій.

CZECH EXPORT BANK (Чеський експортний банк) - це спеціалізована банківська установа, яка створена для державної підтримки експорту, прямим і непрямим власником якого є держава. Банк був заснований в 1995 році і є невід'ємною частиною системи державної експортної політики Чеської Республіки.

 «Ми системно працюємо над розширенням співпраці з провідними світовими банками з високими кредитними рейтингами, - розказав Сергій Волков, Заступник Голови Правління Банку. – Угода з Чеським експортним банком – чергове визнання Банку Кредит Дніпро як партнера, якому можна довіряти».

Наразі серед провідних міжнародних партнерів, з якими Банк Кредит Дніпро веде активну діяльність є COMMERZBANK AG (Німеччина), LANDESBANK BADEN-WUERTTEMBERG (Німеччина), THE BANK OF NEW YORK MELLON (США), BANQUE DE COMMERCE ET DE PLACEMENTS S.A.(Швейцарія), ODDO BHF BANK AG (Німеччина), ABU DHABI COMMERCIAL BANK (ОАЕ) та COMMERCIAL BANK OF DUBAI (ОАЕ). В стратегічних планах банка – подальше розширення кола банків-партнерів-світових лідерів банківської системи.

Банк Кредит Дніпро - український комерційний банк, бенефіціар - Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін.

Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України належить до групи банків з приватним капіталом. Станом на 01.03.2021 активи банку становлять 11 917 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн.
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності