меню

Банк Кредит Дніпро розпочав співпрацю з Київською обладміністрацією в рамках додаткової компенсації відсотків за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

18 Травня 2023

Банк Кредит Дніпро розпочав співпрацю з Київською обласною державною адміністрацією за Спільною програмою в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», яка реалізується Фондом розвитку підприємництва.

Метою Спільної програми з Київською ОДА є додаткове відшкодування відсотків до 0% річних за кредитами в рамках Програми «Доступні кредити 5-7-9%» клієнтам мікро-, малого та середнього бізнесу, зареєстрованих у Київській області.

«Для нас та наших клієнтів співпраця напрямку є дуже важливою. Можливість знизити навантаження зі сплати відсотків дасть додатковий поштовх до відновлення бізнес-активності регіону, а також можливість залучення до роботи переміщених із зон бойових дій виробництв», — зазначив Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро.

Богдан Лазеба, начальник Управління галузевої та бізнес-аналітики Банку, додав, що програма дозволить збільшити частку середнього та малого бізнесу у регіоні навіть у існуючих умовах.

Нагадаємо, Банк Кредит Дніпро приєднався до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», згідно з якою клієнти банку — підприємства малого та середнього бізнесу — отримають кредити за зниженою процентною ставкою (5-7-9%) у національній валюті. Програма «Доступні кредити 5-7-9%» передбачає надання фінансової підтримки шляхом часткової компенсації процентної ставки до рівня 0%, 3%, 5%, 7% і 9% річних за кредитами у національній валюті. Програма реалізується за підтримки Президента та Уряду України.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності