меню

Банк Кредит Дніпро розпочав створення інноваційної цифрової екосистеми

01 Березня 2021

01 березня 2021 р., Україна. – Банк Кредит Дніпро розпочав створення абсолютно нової цифрової екосистеми на базі технологій компанії Middleware Inc. (США). Це черговий крок на шляху побудови інноваційного банку, який розпочався наприкінці 2020 року.

Банк використовуватиме технології Middleware: Corezoid Hyperautomation Engine, Deepmemo Rules Engine, Sender Communication Engine, Control.events та інші для «цифрової трансформації» банку.

Платформа Corezoid дозволить банку перейти від монолітної ІТ-архітектури до мікросервісної, а також максимально швидко впроваджувати нові продукти. Бізнес-аналітики фінустанови зможуть в онлайн режимі підключати через API різні джерела даних, проводити безліч експериментів, ухвалювати рішення та відслідковувати статистику на дашбордах.

«Ми плануємо в найближчі місяці революційно перебудувати логіку цифрового ядра банку та створити за рахунок мікросервісної архітектури один з найбільш динамічний банків країни, в якому розробка нового або модифікація будь-якого бізнес-процесу чи продукту займатиме лічені години, – розповідає Тарас Горкун, заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу та digital-трансформації. – Крім того, ми вже розпочали у партнерстві з Middleware розробку нового мобільного застосунку для роздрібних клієнтів і плануємо його презентувати ринку вже влітку цього року».

«Технології Middleware дозволять банку Кредит Дніпро побудувати «цифрового двійника» та стати «smart company», – прокоментував початок співробітництва засновник і СЕО компанії Middleware Олександр Вітязь.

В 2021 році, зокрема, планується побудова на базі технологій компанії Middleware бізнес-процесів кредитної фабрики, фронт-офісних систем для співробітників, оnline CRM-стратегій, чат-ботів, бізнес-скорингів для формування індивідуальних пропозицій клієнтам.
 

Банк Кредит Дніпро - український комерційний банк, бенефіціар - Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін.

Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом. Станом на 01.02.2021 активи банку становлять 12 157 млн грн, статутний капітал – 3 587 млн ​​грн.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності