меню

Банк Кредит Дніпро розпочинає реалізацію Днів донора для допомоги дитячим лікарням України

30 Червня 2017

Банк Кредит Дніпро у рамках власної стратегії соціальної відповідальності починає реалізацію нового проекту – проведення в регіонах Днів донора. Банкіри здають кров для дитячих лікарень України. Так, перша акція відбулася у Дніпрі – співробітники фінустанови здали кров для юних пацієнтів відділення онкогематології Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні. Виїзна бригада станції переливання крові розгорнула робочі місця у головному офісі регіонального управління у Дніпрі.

«Коли великий бізнес робить щось подібне, ми бачимо, що нам до снаги робити майбутнє країни успішнішим. Подібними проектами комусь ми даруємо надію, а комусь і взагалі рятуємо життя, – сказала Вікторія Іванова, виконавчий директор Асоціації молодих донорів України. – Банк Кредит Дніпро реалізує дійсно дуже важливу стратегію, демонструючи, що добрі та корисні речі робити – не складно. Головне – бажання і згуртованість команди».

Самі ж банкіри зазначають, що і надалі розвиватимуть проекти, спрямовані на допомогу дитячим лікарням та створення здорового майбутнього молодих українців.

«Ми робимо все це не дарма, якщо завдяки нашим соціальним і благодійним проектам буде врятоване хоча б одне життя, – сказав Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Я пишаюся нашою командою, яка ніколи не лишається байдужою до подібних акцій і завжди з величезним ентузіазмом і бажанням приєднується до наших численних проектів».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності