меню

Банк Кредит Дніпро розширив партнерську мережу банкоматів при партнерстві з АТ «Ощадбанк»

01 Вересня 2022

З 01 вересня Банк Кредит Дніпро розширив мережу партнерських банкоматів, розпочавши співпрацю у цьому напрямку з АТ «Ощадбанк». Такий крок дозволить клієнтам Банку Кредит Дніпро отримувати кошти по всій території України, адже банкоматна мережа Ощадбанку працює майже у кожному українському місті та селі і забезпечує повне завантаження своїх АТМ. За одну операцію з карткою Банку Кредит Дніпро у банкоматі Ощадбанку можна буде зняти 10 000 грн, а кількість операцій на добу – необмежена. 

Зняття готівки у банкоматах Ощадбанку є безкоштовним для клієнтів Банку Кредит Дніпро за зарплатними тарифами, а також за платіжною карткою Дебетова, де наявний тариф «в касі чи банкоматі інших банків-партнерів — не тарифікується» за картками Visa Classic, Visa Gold (Rewards), Visa Platinum, Visa Infinite, Mastercard Platinum, Mastercard World Elite. За тарифними пакетами «Безліміт Gold», «Безліміт Classic» з випуском платіжних карток та іншими картками для власного користування діє тариф від 0,75% до 1,5%. Деталі — тут

Операції зняття готівки можна здійснювати як за допомогою фізичного пластику, так і за допомогою токенізованої картки через один із доступних сервісів електронних гаманців. 

Відтепер загальна кількість банкоматів партнерської мережі Банку Кредит Дніпро складає близько 4600 банкоматів, клієнти Банку зможуть здійснювати операції зняття готівки на території України за двома партнерськими мережами банкоматів, а саме: 

— у фінансовій системі «Радіус» (входять ПУМБ, Кредобанк, Юнексбанк та інші банки); 

— у мережі банкоматів Ощадбанку 

Адреси банкоматів фінансової системи «Радіус» та мережі банкоматі АТ «Ощадбанк» тут  . 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності