меню

Банк Кредит Дніпро став членом Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців»

08 Грудня 2021

Банк Кредит Дніпро пройшов акредитацію та приєднався до Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців» (УОЛ). З 1 грудня 2021 р. клієнти Банку Кредит Дніпро можуть скористатися сучасним та зручним рішенням для придбання об'єкта лізингу – фінансовий лізинг.

У лізинг у Банку Кредит Дніпро можна придбати сільськогосподарську техніку, легкові та вантажні авто, комерційне авто та обладнання, будівельну техніку та обладнання, спецтехніку.

Для того щоб стати власником необхідної техніки та обладнання, клієнту необхідно укласти з Банком Кредит Дніпро договір лізингу і вже за кілька днів майно перейде у користування клієнта.

Послуга лізингу доступна юридичним особам та приватним підприємцям, які працюють у будь-якій галузі економіки, є платниками ПДВ, мають стабільний фінансовий стан та постійне джерело доходів.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), що об'єднує активи таких секторів економіки як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво, девелопмент та ін. Банк входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

Станом на 01.12.2021 р. активи Банку склали 20 107 млн грн, статутний капітал — 3587 млн ​​грн.

Асоціація «Українське об'єднання лізингодавців» (УОЛ) створена у 2005 році як добровільна спілка професійних учасників ринку лізингу. Головною метою Асоціації є сприяння розвитку відкритого та рівно доступного ринку оперативного та фінансового лізингу в Україні.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності