меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів рейтингу найкращих програм РКО бізнесу в Україні

29 Серпня 2018

Банк Кредит Дніпро посів друге місце у рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших банків України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств і підприємців до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Підтримка українського бізнесу і комплексний супровід його діяльності – ключові пріоритети й запорука нашої 25-річної успішної роботи на ринку, – зазначив Віталій Палюра, заступник голови Правління, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні продуктова політика банків мігрує від універсальної пропозиції «все для всіх» у бік цільових пакетних пропозицій для різних клієнтських сегментів, залежно від специфіки діяльності й найбільш затребуваних сервісів. Ми створили одні з найвигідніших пропозицій на ринку з розрахунково-касового обслуговування бізнес-клієнтів, формуючи продуктове наповнення і тарифікацію, які максимально відповідають особливостям їхньої бізнес-активності. Такий підхід дає можливість клієнтам будь-якого типу і масштабу діяльності обрати оптимальну для себе цінову пропозицію».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компанії: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно й помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Тарифний пакет «Бізнес» максимально комфортний для великих компаній, які проводять значну кількість платежів у національній та іноземній валютах, постійно купують або продають валюту та активно користуються іншими різновидами розрахунково-касових операцій. Комісія за купівлю-продаж/конвертацію валюти – одна з найнижчих на ринку – 0,15%, при цьому до кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників і IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності.

Детальніше ознайомитися тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті у розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності