меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів рейтингу найкращих тарифів розрахунково-касового обслуговування бізнесу

13 Вересня 2019

Банк Кредит Дніпро увійшов до топ-10 вересневого рейтингу найкращих тарифів РКО для бізнесу компанії «Простобанк Консалтинг» серед 175 пропозицій від 32 провідних фінустанов України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття/закриття рахунку, щомісячного обслуговування, відсоток за зняття грошей з рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови на паперовому носії та через систему «Клієнт-Банк».

У результаті тарифний пакет «Бізнес» Банку Кредит Дніпро увійшов до топ-10 найкращих пакетних пропозицій для бізнес-клієнтів.

«Наша лінійка тарифних пакетів побудована так, щоб максимально відповідати потребам клієнтів із різними обсягами і галузевою спрямованістю бізнес-діяльності, чи то приватний підприємець, невелике фермерське господарство або великий виробник-експортер, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Гнучкі умови, індивідуальний підхід до кожного клієнта, найкращі тарифи на найбільш затребувані послуги – ключові чинники нашої успішної співпраці з бізнес-клієнтами, їхнього щоденного якісного фінансового супроводу для зростання української економіки».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети, зумовлені оборотами і бізнес-активністю компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які здійснюють невелику кількість платежів на місяць і не працюють з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «Бізнес» орієнтовано на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Крім того, в лінійці представлено цільові бізнес-пакети «Агророзрахунок» та «ІТ-безліміт», умови яких максимально адаптовано під специфіку галузевої діяльності сільгоспвиробників та IТ-підприємців відповідно. До кожного клієнта застосовано індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, що дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта. Крім того, при використанні цієї карти немає необхідності конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності