меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів лютневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

21 Лютого 2020

Банк Кредит Дніпро увійшов до п’ятірки найкращих лютневого рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України. При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу, а також підприємців було розглянуто 172 продуктові пропозиції й відібрано по одній найкращій програмі від кожного банку. До уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Малий і середній бізнес – пріоритетний клієнтський сегмент нашої бізнес-стратегії, зважаючи на його значний потенціал зростання і вплив на економічний розвиток, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наша продуктова лінійка побудована за пакетним принципом, що враховує як масштаб, так і галузеву специфіку діяльності бізнес-клієнтів. Цей підхід дає можливість дібрати оптимальну конфігурацію розрахунково-касового обслуговування для кожного клієнта, що у поєднанні з нашою професійною експертизою і готовністю запропонувати індивідуальне рішення роблять фінансовий супровід бізнесу максимально зручним і вигідним».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети, зумовлені оборотами і бізнес-активністю компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно й помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «БІЗНЕС» орієнтовано на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід із можливістю отримання ще вигідніших тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, яка дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта. Крім того, при використанні цієї карти зникає необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті у розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

 

 

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності