меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів січневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

30 Січня 2020

Банк Кредит Дніпро посів третє місце у рейтингу «ТОП кращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 33 найбільших фінустанов України. При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу і підприємців було розглянуто 175 продуктових пропозицій і відібрано по одній найкращій програмі від кожного банку. До уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«При формуванні пакетних пропозицій для сегменту малого та середнього бізнесу ми орієнтуємося на специфіку діяльності клієнтів і масштаби бізнесу, що визначають найбільш затребувані сервіси, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – В результаті наші клієнти можуть обрати оптимальне продуктове наповнення пакета з найбільш вигідною тарифікацією актуальних для них банківських сервісів. Такий підхід забезпечує максимально вигідну й ефективну співпрацю з бізнес-клієнтами із найрізноманітніших галузей і напрямів: виробничниками й аграріями, експортерами та імпортерами, торговельно-сервісними підприємствами й IT-компаніями».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які здійснюють невелику кількість платежів на місяць і не працюють з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно й помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «БІЗНЕС» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, що дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів із поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Докладніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті в розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності