меню

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів травневого рейтингу найкращих програм агрокредитування

22 Травня 2019

Кредитна пропозиція для аграріїв Банку Кредит Дніпро «На купівлю сільгосптехніки» увійшла до топ-10 найкращих програм агрокредитування рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг». При складанні рейтингу було розглянуто умови понад 20 програм фінансування сільгоспвиробників терміном на 2 роки в гривні від 13 провідних українських банків. До уваги було взято номінальну і реальну процентні ставки, наявність і розмір додаткових комісій.

«Агросектор – упевнений флагман української економіки і її головна експортна галузь, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Так, за підсумками першого кварталу обсяг агроекспорту становить $6,9 млрд, або понад 26% сукупного експорту України, його зростання досягло $990 млн, або понад 22% у річному вимірі. Агросектор регулярно привертає банківське фінансування для більш динамічного розвитку і модернізації, а банкам він цікавий хорошою рентабельністю, що дозволяє якісно обслуговувати кредитний портфель».

Упродовж останніх 3-4 років аграрії активно оновлюють парк сільгосптехніки, що є необхідною умовою для підвищення технологічності, ефективності й рентабельності виробничого циклу. Для формування оптимальних кредитних пропозицій банк активно розвиває партнерство із понад 30 компаніями – провідними виробниками та постачальниками сучасної агротехніки. Хороша ринкова репутація партнерів і цікаві умови фінансування – це ефективний інструмент розвитку бізнесу агроклієнтів і взаємовигідного співробітництва.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності