меню

Банк Кредит Дніпро став одним з лідерів лютневого рейтингу найкращих програм РКО малого і середнього бізнесу в Україні

14 Березня 2019

Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 32 найбільших фінустанов України.

При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств малого та середнього бізнесу і підприємців до уваги було взято такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему «Клієнт-Банк», вартість закриття рахунку.

«Наша продуктова лінійка для сегменту малого та середнього бізнесу будується за цільовим пакетним принципом, з акцентом на специфіку діяльності клієнтів і найбільш затребувані сервіси, – зазначив Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наші пропозиції з розрахунково-касового обслуговування поєднують у собі оптимальне продуктове наповнення, вигідну тарифікацію і максимальну відповідність особливостям їхньої бізнес-активності. Такий підхід у поєднанні з оперативністю і високою якістю обслуговування дозволяє відповідати запитам клієнтів будь-якого типу і масштабу діяльності».

Банк Кредит Дніпро пропонує тарифні пакети залежно від оборотів і бізнес-активності компаній сегменту МСБ: пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими видами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Пакет «БІЗНЕС» орієнтований на клієнтів, які ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність. Він дозволяє з мінімальними витратами здійснювати обмін валют, а також істотно економити на гривневих і валютних платежах. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників і IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності. До кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід із можливістю отримання ще більш вигідних тарифів.

При оформленні тарифних пакетів клієнт безкоштовно отримує миттєву корпоративну карту MasterCard Business, що дає цілодобовий оперативний доступ до коштів на рахунку з будь-якої точки світу і можливість дистанційного поповнення рахунку карти шляхом перерахування коштів з поточного рахунку клієнта, а також усуває необхідність конвертувати кошти при оплаті витрат за кордоном.

Детальніше ознайомитися з тарифними пакетними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнес-клієнтів можна на сайті в розділі «Розрахунково-касове обслуговування бізнесу».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності