меню

Банк Кредит Дніпро став партнером прямих ефірів шоу «Танцюють всі!» на телеканалі СТБ

16 Грудня 2016

16 грудня на телеканалі СТБ стартують прямі ефіри головного танцювального шоу України «Танцюють всі!». Цього року партнером показів став Банк Кредит Дніпро. У фінальні етапи проекту відібрано 16 кращих танцюристів дев’ятого сезону. Артисти змагатимуться за грошовий приз у розмірі 250 тис грн, які зберігаються в одному з найнадійніших банків України.

«Банк Кредит Дніпро завжди з великим задоволенням приєднується до таких красивих проектів телеканалу СТБ, які демонструють просто безмежні можливості людського таланту. Для нашого банку як одного з тих, чиї принципи стратегії соціальної відповідальності полягають зокрема й у підтримці розвитку молодих талантів, честь бути партнером подібного шоу. «Танцюють всі!» впродовж майже десяти років відкриває Україні та світу неймовірні таланти і величезні людські досягнення», – сказала Ольга Шевченко, директор із маркетингу Банку Кредит Дніпро.

Варто підкреслити, що вже 9 років шоу «Танцюють всі!» є одним із найрейтинговіших телепроектів в Україні.

«Щорічно ми відкриваємо десятки фантастично талановитих танцюристів. Протягом цих дев’яти років відбувалося багато змін у форматі шоу: змінювалися правила і судді, посилювалися вимоги до танцюристів, ускладнювалися завдання, і при цьому учасники-фіналісти завжди були здатні здивувати нас своєю майстерністю, професіоналізмом, цілеспрямованістю та силою волі. Такі речі завжди надихають, – Анатолій Максимов, сказав керівник проекту «Танцюють всі!». – І дуже важливо, що в нашій справі завжди трапляються однодумці, які поділяють такі самі цінності й готові надавати підтримку розвитку мистецтва, творчості та молодих обдарувань. Одним із таких партнерів-однодумців є і Банк Кредит Дніпро».

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності