меню

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Банки 2019 року», підтвердивши репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу

08 Лютого 2019

Банк Кредит Дніпро показав найкращий результат серед фінустанов із приватним українським капіталом за приростом гривневих коштів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року і став переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» в рейтингу «Банки 2019 року» компанії «Фінансовий клуб». Церемонія нагородження переможців відбулася 6 лютого у рамках V Legal Forum, організованого «Фінансовим клубом» у партнерстві з видавництвом «Юридическая практика».

«Наш банк підтверджує багаторічну репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу, пропонуючи клієнтам широку лінійку галузевих продуктів і послуг, професійний комплексний фінансовий супровід, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління – директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наші ощадні та кредитні продукти, банківські гарантії, форекс-операції допомагають клієнтам укладати зовнішньоторговельні операції на вигідніших умовах, мінімізувати численні ризики, пов’язані з їх проведенням, ефективніше вирішувати різні бізнес-завдання, ставати ще успішнішими і прибутковішими».

Значний приріст коштів юридичних осіб в національній валюті став результатом активного залучення в 2018 році клієнтів – суб’єктів господарювання на обслуговування в Банк Кредит Дніпро, кількість яких збільшилася на 27% порівняно з 2017 роком. Банк фокусується на супроводженні клієнтів із зовнішньоекономічною діяльністю: обсяги форекс-операцій таких клієнтів зросли на 30% у 2018 році. Також банк став помітним гравцем на ринку документарних операцій, випустивши за рік понад 1500 банківських гарантій – прямих, беззаставних для участі в тендерах, гарантій балансування газу для енерготрейдерів.

Детальніше з пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнесу можна ознайомитися за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності