меню

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою» за підсумками І кварталу

11 Квітня 2018

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Найкращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» в І кварталі 2018 року серед 40 найбільших українських банків.

При складанні рейтингу найкращих кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро було визнано найкращим, він набрав відповідно 87 балів із 100 можливих.

«У нашому банку клієнт може отримати кредит на будь-які цілі на суму до 200 тисяч гривень готівкою на термін до 36 місяців, без застави і поручительства, на найвигідніших умовах, – каже Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Споживче кредитування невипадково є пріоритетним вектором нашої оновленої посткризової бізнес-стратегії. Цей сегмент дозволяє банку сформувати більш якісний, диверсифікований кредитний портфель, обіг якого здійснюється швидко, а також фінансово підтримати споживчий попит – сьогоднішній драйвер економічного зростання. Прозорі умови кредитування, можливість дострокового погашення без штрафних санкцій, індивідуальний підхід при кредитуванні на великі суми, спеціальні пропозиції для фізичних осіб-підприємців – ось фішки, що дозволяють нам нарощувати обсяги кредитування і розширювати свою частку на ринку».

Детальніше ознайомитися з кредитними пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності