меню

Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro запустили програму фінансування аграрних підприємств

28 Квітня 2021

Банк Кредит Дніпро та компанія ALFA Smart Agro розробили доступну партнерську програму для фінансування аграрних підприємств на купівлю засобів захисту рослин та мікродобрив. Отримати пільгове фінансування та доступ до сучасних фінансових інструментів може кожне господарство, що має в обробітку від 300 га землі та досвід роботи в аграрній галузі від 2-х років.

«Ми відповідаємо на запит клієнтів щодо доступних інструментів фінансування, тому продовжуємо розширювати коло партнерів, разом з якими хочемо спростити для наших аграріїв підготовку та проведення польових робіт. Банк  — лише сервіс, який має бути зручним, простим та готовим у потрібний час надати необхідну підтримку бізнесу, наша головна мета з партнерами — стати тими, про кого у першу чергу згадає клієнт при плануванні свого бізнес-сезону», — розповідає Тетяна Поплавська, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро.

Придбати засоби захисту рослин та мікродобрива можна як під заставу — під 0,01% річних у гривні в перші 5 міс., починаючи з 6 міс. — 13,5%; так і без застави — під 2% річних у гривні в перші  5 міс., починаючи з 6 міс. — 15,5%. Процедура оформлення кредиту займає до 5-ти робочих днів на суму до 4 млн грн та до 7 днів, якщо сума є більшою.

«Кожне третє господарство України використовує препарати ALFA Smart Agro. Ми раді, що партнерство з Банком Кредит Дніпро розширяє для наших клієнтів набір зручних та вигідних фінансових інструментів, які враховують індивідуальні потреби агровиробників. Вчасне забезпечення якісними засобами захисту рослин — важлива умова отримання очікуваних врожаїв. І як український виробник, ALFA Smart Agro передусім турбується про те, щоб ефективність агровиробницва в Україні зростала», — зазначає Тетяна Мосендз, комерційний директор ALFA Smart Agro.

Програма фінансування діє в усіх областях України.

 

ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин, входить у ТОП-5 лідерів ринку України. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не має аналогів в Україні, а розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається у повній відповідності до світових стандартів.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, бенефіціар — Олександр Ярославський, український бізнесмен (TOP-10 Forbes Ukraine у 2020 р.), власник групи DCH (www.dch.com.ua), яка об'єднує активи таких секторів економіки, як фінанси, промисловість, транспорт, будівництво та девелопмент і ін. Банк входить в ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів і відповідно до класифікації Національного банку України знаходиться в групі банків з приватним капіталом.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності