меню

Банк Кредит Дніпро та найбільші українські банки України звернулись в Mastercard та Visa із пропозицією  скасувати нарахування певних видів комісій за користування платіжними картками

28 Лютого 2022
Банк Кредит Дніпро та найбільші українські банки України, що входять до складу Незалежної асоціації банків України (НАБУ), звернулись до міжнародних платіжних систем Mastercard та Visa з проханням скасувати/призупинити нарахування певних видів комісій за користування платіжними картками.
Ініціатори звернення пропонують ввести такий режим з 1 березня по 31 травня 2022 року. Йдеться про основні плати та комісії, які сплачують банки за проведення операцій клієнтами з платіжними картками, а також платіж interchange.
Зі свого боку провідні українські банки зобов’язуються максимально знизити або повністю скасувати комісії при проведенні операцій з платіжними картками.
На думку банків-підписантів цього звернення, такі спільні дії українських банків та платіжних систем будуть додатковим механізмом підтримки клієнтів у важкі часи вторгнення РФ до України. Інші українські банки також запрошуються до участі в ініціативі.
 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності