меню

Банк Кредит Дніпро та ПАТ «Аграрний фонд» розпочинають партнерський проект із фінансування сільгоспвиробників

15 Травня 2018

Банк Кредит Дніпро і ПАТ «Аграрний фонд» домовились про спільну програму фінансування сільськогосподарських товаровиробників. Згідно з умовами програми агровиробники при укладанні форвардного контракту з «Аграрним фондом» під заставу майбутнього врожаю зможуть упродовж 5 днів із дати підписання договору отримати авансове фінансування в обсязі 65% від суми контракту.

«Попит на форвардну програму від «Аграрного фонду» з кожним роком зростає, – зазначив Андрій Радченко, голова Правління компанії. – Ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом. Основна мета спільної програми фінансування – підтримка малих та середніх агрогосподарств, створення зручної системи отримання ними коштів для забезпечення виробничого процесу».

«Агросектор лишається у фокусі нашої бізнес-стратегії, мотивуючи працювати над новими шляхами надання зручних і простих фінансових рішень та якісного обслуговування, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Цей напрям діяльності вже дозволив оновити клієнтську базу, поліпшити динаміку та якість кредитного портфеля, напрацювати експертний досвід для подальшого масштабування на інші галузі МСБ. Нові формати партнерських програм із провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників із метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності