меню

Банк Кредит Дніпро та українське представництво всесвітньо відомої торговельної марки агротехніки КУН підготували для українських аграріїв вигідні партнерські програми кредитування

26 Липня 2017

Банк Кредит Дніпро та українське представництво всесвітньо відомої марки сільгосптехніки з двохсотрічною історією КУН пропонують аграріям вигідні програми фінансування. Ставки кредитування на купівлю устаткування KUHN – від 8,9% річних, термін – до 5 років. Традиційно у клієнтів, які скористалися партнерською програмою Банку Кредит Дніпро, є можливість сезонної відстрочки до 10 місяців у році.

Умови програми діють при придбанні техніки в офіційних дилерів KUHN в Україні:

ТОВ «Аграрна індустріальна компанія»,

ТОВ «Arpopecypc»,

ПрАТ «Волинська Фондова Компанія»,

ТОВ «Еpідон Tex»,

ТОВ «MІHETEX»,

ТОВ «Приват Лізинг»,

ТОВ «УАПК»,

ТОВ «Техноторг».

«На сьогодні наш банк пропонує агровиробникам купувати кращі бренди сільськогосподарської техніки за одними з найкращих умов на ринку. Завдяки нашим партнерським проектам клієнти можуть модернізовувати, поліпшувати і розширювати власне виробництво без істотних матеріальних витрат, – сказав Євген Хуриленко, начальник управління продажів у агробізнесі. – Кількість партнерів банку – виробників і дилерів якісної зарубіжної та вітчизняної техніки – постійно розширюється. І зараз якраз перед початком осінніх робіт з обробітку ґрунту ми пропонуємо українським аграріям купувати якісну техніку всесвітньо відомого бренду – групи КУН».

Представники групи КУН зазначають, що репутація компанії формувалася протягом майже двох століть. Для групи КУН – представництва одного з найвідоміших у світі брендів агротехніки – вибір партнерів – стратегічно важливе питання.

«Маючи представництва в різних країнах світу з різними природними і погодними умовами, якістю землі, економічною ситуацією в галузі, цінності нашої компанії лишаються незмінними абсолютно скрізь. Наша мета – підвищити рентабельність і функціональність клієнтів, – підкреслив Асад Лапш, генеральний директор представництва КУН в Україні. – Україна – унікальна держава. Перебуваючи у переліку світових лідерів виробництва й експорту агропродукції, її землі все ще недовикористані. Тобто потенціал країни значно більш вражаючий, ніж є сьогодні. Але без якісного обробітку землі з використанням сучасних технологій і техніки ця задача – недосяжна. Дуже важливо, що зараз це питання вже перебуває у компетенції не лише виробників, але й банків. Одним із тих, для кого розвиток агропромислового комплексу в країні – не просто слова, а й стратегія розвитку – це Банк Кредит Дніпро». 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності