меню

Банк Кредит Дніпро у 2018 році збільшив портфель коштів фізичних осіб у гривні на 607 млн грн – до 2,4 млрд грн

09 Січня 2019

Банк Кредит Дніпро у IV кварталі 2018 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб у гривні на 42 млн грн, із початку року – на 170 млн грн. Обсяг коштів роздрібних клієнтів у гривні, з урахуванням поточних і карткових рахунків, за рік збільшився на 607 млн грн, перевищивши 2,4 млрд грн. Загальний обсяг коштів, які вкладники довірили в 2018 році фінустанові, зріс на 250 млн грн – до 4,1 млрд грн. Строкові депозити формують 74% портфеля коштів фізичних осіб, при цьому понад 80% вкладів розміщено терміном від півроку і більше.

«Конкуренція банків за кошти населення виправдано висока, адже вони – ключовий ресурс для кредитування, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розробки продуктів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми пропонуємо вкладникам зручні й вигідні депозитні програми, які максимально враховують їхні фінансові плани та пріоритети. Відсоткова ставка за строковими вкладами становить до 18,5% річних у гривні, до 5,7% річних у доларах США та до 3,7% річних у євро, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Бонусна програма заохочує дистанційне відкриття і управління депозитами, що робить процес більш технологічним і комфортним для клієнта. Частка коштів клієнтів, які розміщуються у гривні, стабільно зростає, досягнувши за підсумками року майже 60%. Це дозволить нам продовжити активізацію роздрібного кредитування як важливого інструменту підтримки споживчого попиту й економічного зростання».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні й 0,2% у валюті. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту - клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації. До депозиту безкоштовно відкривається картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank. Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності