меню

Банк Кредит Дніпро у червні 2020 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб у національній валюті на 28 млн грн

09 Липня 2020

У червні 2020 року Банк Кредит Дніпро збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у національній валюті на 28 млн грн – до 1,4 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували вклади на терміни 3 і 12 місяців. Загальний роздрібний портфель фінустанови перевищує 3,3 млрд грн, із яких 60% – кошти в національній валюті. 67% вкладів строкові, з них 53% розміщено на терміни від пів року і більше.

«Позитивна динаміка строкових депозитів у червні – гарний знак, який свідчить про довіру наших клієнтів і їхнє прагнення здійснювати фінансове планування з максимальною користю, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наші актуальні депозитні ставки – до 11,5% річних у гривні й до 1,75% у валюті – традиційно є одними з найкращих ринкових пропозицій, а гнучкі терміни розміщення та можливість керувати коштами дистанційно створюють для клієнтів оптимальну конфігурацію депозиту як найбільш зручного і безпечного інвестиційного інструмента».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 23 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності