меню

Банк Кредит Дніпро у червні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 10 млн грн

10 Липня 2019

Банк Кредит Дніпро у червні 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 9,75 млн грн – до понад 1,96 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували строкові вклади на 3 та 7 місяців, а також портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті. Загальний роздрібний портфель фінустанови становить 3,6 млрд грн. Строкові депозити формують понад 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 75% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Ми продовжуємо фокусуватися на залученні гривневого ресурсу, переспрямовуючи його у затребувані клієнтами і високоприбуткові для банку програми роздрібного споживчого кредитування, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Питома вага вкладів у національній валюті з початку року зросла до 55% завдяки гнучким строками розміщення та вигідним ціновим умовам: прибутковість наших депозитів у національній валюті становить до 17,5% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу Free Bank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через Free Bank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу Free Bank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності