меню

Банк Кредит Дніпро у квітні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 79 млн грн

10 Травня 2019

Банк Кредит Дніпро у квітні 2019 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 10 млн грн, із початку року – на 55 млн грн, до 1,43 млрд грн. Портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті в квітні збільшився на 69 млн грн, у результаті портфель коштів фізичних осіб у гривні за місяць продемонстрував зростання на 79 млн грн – до майже 2,1 млрд грн. Загальний роздрібний портфель фінустанови з урахуванням поточних і карткових рахунків перевищує 3,8 млрд грн. Строкові депозити формують 73% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на терміни від півроку і більше.

«Макроекономічна і курсова стабільність мотивували наших клієнтів здійснювати фінансове планування з акцентом на вклади у гривні, в результаті питома вага національної валюти в роздрібному депозитному портфелі банку з початку року збільшилася з 51 до 54%, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша цінова політика максимально націлена на подовження термінів розміщення коштів і дистанційне керування ними, що зручно і вигідно як клієнту, так і банку. Вклади у гривні на ексклюзивні терміни 4 і 7 місяців лишаються традиційними лідерами нашої депозитної лінійки з позитивної динаміки – їх обсяг із початку року зріс на 117 млн грн. Прибутковість депозитів залежно від способу і терміну розміщення сягає 17,5% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит терміном від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті в будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої уподобання та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності