меню

Банк Кредит Дніпро у липні 2020 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб на 34 млн грн

10 Серпня 2020

У липні 2020 року Банк Кредит Дніпро збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів на 34 млн грн – до 2,26 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували вклади на 3 місяці у гривні й доларах США. Загальний роздрібний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, перевищує 3,3 млрд грн, з яких близько 60% – кошти в національній валюті. 68% вкладів – строкові, з них 50% розміщені на терміни від півроку і більше.

«Банківський депозит лишається оптимальним інвестиційним інструментом для прагматичних клієнтів, що піклуються про безпечне вигідне зберігання власних коштів і про своєчасне створення фінансової подушки безпеки, – говорить Катерина Шевченко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу та СRM Банку Кредит Дніпро. – Наші гнучкі терміни розміщення вкладів і одні з найкращих цінових пропозицій на ринку – до 9,5% річних у гривні та до 1,75% у валюті – дають можливість кожному клієнту обрати найкращу конфігурацію депозиту під конкретні фінансові завдання, а бонус до ставки за дистанційне розміщення депозиту в інтернет-банкінгу FreeBank мотивує вкладників мінімізувати особисті контакти з банком, керуючи фінансами максимально комфортно і безпечно».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 23 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності