меню

Банк Кредит Дніпро у липні збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 15 млн грн

12 Серпня 2019

Банк Кредит Дніпро у липні 2019 року збільшив портфель строкових вкладів роздрібних клієнтів у гривні на 15 млн грн – до 1,4 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували строкові вклади в національній валюті на 6 і 12 місяців – їх сумарний обсяг за місяць збільшився більше ніж на 60%. Загальний роздрібний портфель фінустанови становить 3,5 млрд грн. Строкові депозити формують понад 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них 72% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Ми збільшили портфель строкових депозитів, незважаючи на розпал літнього сезону – традиційного періоду відпусток та ремонтів, які потребують додаткових фінансових ресурсів і які часто коригують плани клієнтів не на користь банківських вкладів, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Прибутковість наших депозитів у гривні складає до 17,5% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку і мотивує прагматичних вкладників максимально ефективно розпорядитися своїми фінансами».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на термін від 23 до 450 днів у гривні й від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу Free Bank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні й 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через Free Bank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу Free Bank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності