меню

Банк Кредит Дніпро у листопаді збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 60 млн грн

09 Грудня 2019

Банк Кредит Дніпро у листопаді 2019 року збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 60 млн грн – до 1,98 млрд грн. Загальний роздрібний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, становить 3,3 млрд грн, із них 60% – кошти в національній валюті.

Строкові депозити формують 72% портфеля коштів фізичних осіб, із них близько 70% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Питома вага вкладів у національній валюті в нашому портфелі строкових депозитів із початку року зросла з 47 до 60%, що випереджає середній показник по ринку і повністю відповідає нашій бізнес-стратегії, даючи можливість ще активніше розвивати кредитні програми для бізнесу і населення, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наші клієнти віддають перевагу заощадженням у гривні, враховуючи при фінансовому плануванні економічні та курсові тренди, а також істотну різницю у прибутковості гривневих і валютних депозитів. У листопаді найкращу динаміку показали вклади терміном 6 місяців, що цілком логічно, зважаючи на їх прибутковість 17,75% річних – одну з найкращих ринкових пропозицій».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності