меню

Банк Кредит Дніпро у першому кварталі 2020 року збільшив портфель коштів фізичних осіб на 67 млн грн

09 Квітня 2020

У січні-березні 2020 року Банк Кредит Дніпро збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів на 23 млн грн, найкращу динаміку продемонстрували вклади в гривні на 4 місяці та в доларах США на 3 місяці. Портфель поточних і карткових рахунків фізичних осіб за цей самий період збільшився на 44 млн грн. У результаті загальний портфель коштів роздрібних клієнтів у першому кварталі збільшився на 67 млн грн, перевищивши 3,4 млрд грн.

Строкові депозити формують близько 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них 57% вкладів розміщено на терміни від півроку і більше.

«Доки наші вкладники тимчасово перебувають на карантині, їхні гроші працюють і дають прибуток до 13,5% річних у гривні та до 1,75% річних у валюті, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Піклуючись про здоров’я наших клієнтів, ми рекомендуємо керувати заощадженнями віддалено. Завдяки нашому сервісу інтернет-банкінгу FreeBank можна, не покидаючи домівки, в режимі онлайн оформити або пролонгувати депозит на бажаний термін, перевести кошти на інші рахунки після закінчення терміну вкладу, розрахуватися за товари і послуги, надати фінансову допомогу тим, хто її сьогодні особливо потребує».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності