меню

Банк Кредит Дніпро у січні 2020 року збільшив портфель строкових роздрібних депозитів на 79 млн грн

12 Лютого 2020

Банк Кредит Дніпро у січні 2020 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів на 79 млн грн – до 2,4 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували вклади у гривні на 6 місяців. Загальний роздрібний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, перевищив 3,3 млрд грн, з яких понад 60% – кошти в національній валюті. 73% вкладів – строкові, з них 65% розміщено на терміни від півроку і більше.

«Ми продовжуємо активно залучати кошти населення під програми споживчого кредитування і сьогодні пропонуємо прибутковість за строковими вкладами до 14% річних у гривні й до 2% у валюті, що є однією з найкращих ринкових пропозицій, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Збереження сприятливих макроекономічних і монетарних умов створює потенціал для подальшого зниження депозитних ставок, тому зараз хороший час для клієнтів розпорядитися своїми коштами прагматично і максимально вигідно».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності