меню

Банк Кредит Дніпро у січні-лютому 2020 року збільшив портфель строкових депозитів фізичних осіб на 35,5 млн грн

06 Березня 2020

У січні-лютому 2020 року Банк Кредит Дніпро збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів на 35,5 млн грн – до 2,4 млрд грн. Зокрема й збільшився обсяг строкових вкладів у гривні на 17,6 млн грн, у валюті – на 17,9 млн грн (в еквіваленті). Строкові депозити формують понад 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них 62% вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Банківський депозит лишається оптимальним інвестиційним інструментом для населення з точки зору простоти, надійності та прибутковості, що підтверджує позитивна динаміка портфеля роздрібних банківських вкладів за підсумками перших місяців року, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Прибутковість депозитів меншою мірою впливає на настрої вкладників, ніж економічна, фінансова і курсова стабільність та прогнозованість. За умови збереження низьких темпів інфляції та подальшого послідовного пом’якшення регулятором монетарної політики ставки по депозитах продовжать знижуватися, тому зараз хороший час зафіксувати оптимальну прибутковість на 2020 рік».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – в доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності