меню

Банк Кредит Дніпро у січні-лютому 2020 року збільшив роздрібний кредитний портфель на 63 млн грн

10 Березня 2020

Портфель роздрібних кредитів готівкою Банку Кредит Дніпро у січні-лютому 2020 року збільшився на 47 млн грн – до 842 млн грн. Портфель карткових кредитів фінустанови за вказаний період зріс на 16 млн грн – до 289 млн грн. У результаті загальний роздрібний кредитний портфель за два місяці продемонстрував зростання на 63 млн грн, перевищивши 1,13 млрд грн.

У 2020 році істотного переформатування ринку роздрібного кредитування не помітно, споживчий сегмент лишається у пріоритеті, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Він як і раніше цікавий банкам швидкою оборотністю портфеля, гарною маржинальністю та високим рівнем попиту, оскільки клієнти все більше розуміють користь кредиту як зручного інструменту фінансового планування і швидкої фінансової допомоги. Ми пропонуємо кредитні продукти з можливістю вибору оптимальної конфігурації під конкретні фінансові цілі й можливості кожного позичальника, а також готуємо ексклюзивну маркетингову пропозицію для залучення нових і підвищення лояльності діючих клієнтів».

Банк пропонує кредити готівкою на суму до 500 тисяч гривень на будь-які цілі без застави та поручительства на термін 12, 24, 36, 48 або 60 місяців за вибором самого клієнта, залежно від його фінансових планів і можливостей. Більший термін договору передбачає менший розмір щомісячного платежу. Для оформлення кредиту діючі та нові клієнти з усіх регіонів країни можуть звернутися у будь-яке відділення банку або зробити заявку через Інтернет чи контакт-центр. Щоб отримати позику, потрібен мінімальний набір документів: паспорт та ІПН, довідка про доходи при оформленні кредитів до 75 тисяч гривень не потрібна. Попереднє рішення клієнт може оперативно отримати по телефону, а самі кредитні кошти – у найближчому відділенні або інформаційно-консультаційному центрі, розташованих у всіх ключових регіонах України. Процентна ставка – одна з найкращих на ринку і залежить від суми та строку кредиту. Клієнтам запропоновано широкий вибір каналів погашення і можливість дострокової оплати кредитної заборгованості без штрафних санкцій.

Крім того, з метою заохочення найбільш швидких дисциплінованих позичальників у Банку Кредит Дніпро діє спеціальна пропозиція «Спринт», у рамках якого запропоновано річний кредит готівкою на суму від 3 до 75 тис. грн із поверненням комісій, нарахованих клієнту за користування кредитом.

Докладніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися за посиланням.

 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності