меню

Банк Кредит Дніпро у травні 2020 року збільшив портфель короткострокових депозитів фізичних осіб на 39 млн грн

10 Червня 2020

У травні 2020 року портфель роздрібних депозитів на терміни до 6 місяців збільшився на 39 млн грн, найкращу динаміку продемонстрували вклади в національній валюті на 3 та 4 місяці, а також у доларах США на 1 місяць. Загальний роздрібний депозитний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, перевищує 3,3 млрд грн, із них 67% – строкові вклади, 59% – кошти в національній валюті.

«Майже тримісячна дія обмежувальних протиепідемічних заходів не могла не позначитися на фінансових можливостях і планах наших клієнтів: зниження рівня доходів змусило деяких вкладників перевкласти свої кошти на більш короткі терміни або переорієнтувати частину своїх заощаджень на повсякденні потреби, – говорить Денис Міхов, директор із розвитку бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Водночас криза показала важливість питання грамотного фінансового планування і своєчасного формування подушки безпеки. Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі терміни розміщення депозитів, що стартують від 23 днів, і одні з найкращих умов прибутковості на ринку – до 12% річних у гривні і до 1,75% у валюті, з можливістю безпечного і зручного дистанційного керування засобами через систему інтернет-банкінгу FreeBank. Гроші наших вкладників працювали без перерви на карантин, даючи додатковий прибуток для вирішення нагальних фінансових завдань».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на строк від 23 до 450 днів у гривні та від 23 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності