меню

Банк Кредит Дніпро у жовтні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 64 млн грн

11 Листопада 2019

Банк Кредит Дніпро у жовтні 2019 року збільшив роздрібний портфель строкових депозитів у гривні на 33 млн грн – до 1,4 млрд грн. Найкращу динаміку продемонстрували вклади на 3, 6 і 12 місяців. Загальний роздрібний портфель фінустанови, з урахуванням поточних і карткових рахунків, збільшився у жовтні на 64 млн грн і становить 3,4 млрд грн, із них 57% – кошти у національній валюті.

Строкові депозити формують понад 70% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже три чверті вкладів розміщено на термін від півроку і більше.

«Жовтень став урожайним місяцем для нашого роздрібного депозитного портфеля, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління – директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Основний приріст припав на сегмент строкових вкладів у національній валюті, зокрема й завдяки результативності депозитної акції до Всесвітнього дня заощаджень, у рамках якої ми заохочували всіх вкладників додатковим бонусом +1% до ставки. У результаті наші клієнти отримали до 18,75% річних чесного доходу, що стало гідною оцінкою їхнього фінансового раціоналізму і довіри до національної валюти як до інструменту збереження та примноження коштів».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит на термін від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки в гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої пріоритети і фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Докладніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності