меню

Банк Кредит Дніпро – учасник виставки «Битва Агротитанів-2019»

05 Вересня 2019

Зручні цільові інструменти фінансування оборотних і основних засобів, а також понад 30 партнерських програм із провідними виробниками агротехніки презентує Банк Кредит Дніпро на щорічній виставці «Битва Агротитанів-2019», яка проходить 5-6 вересня на Київщині. Представники банку готові надати фахові консультації та запропонувати найкращі варіанти придбання будь-якої техніки, яку на польовій демонстрації виберуть аграрії. Відвідувачі заходу можуть у деталях дізнатися про всі переваги інвестиційного кредитування від Банку Кредит Дніпро. Серед них, зокрема, мінімальний перший внесок від 10%, висока швидкість прийняття рішення та видачі кредиту (5-7 днів), відсутність нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокової оплати, вигідні відсоткові ставки.

«Наш банк уже 26 років надає комплексне фінансове обслуговування українським підприємствам, серед яких дедалі більше представників агросектору – флагмана економічного зростання, – говорить Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Відкритість до співпраці не лише з великими та середніми аграріями, а й із землекористувачами з обсягом земельних ресурсів від 300 га, професійна експертиза бізнесу, прості, швидкі та зрозумілі галузеві продукти – завдяки цим чинникам усе більше сільськогосподарських виробників обирають наш банк своїм фінансовим партнером».

Банкір підкреслив, що гостей виставки приємно здивують прозорими умовами, простотою та швидкістю оформлення унікальний продукт «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення обігових коштів, та ексклюзивна продуктова новинка «Агротехніка експрес» – швидкий та простий кредит до 2 млн грн на техніку. Рішення щодо цих продуктів приймається за два дні, а пакет фінансових документів, які подають до банку, налічує лише 2-3 форми річної звітності.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

* За умови його наявності